Paintball

Większość dyscyplin sportowych wymaga od zawodnika kondycji, szybkości czy innych umiejętności. Często na jego dokonania i osiągnięcia ma wpływ wiek, płeć czy styl życia.

Ale nie tak jest w paintballu.

Ta niezwykle emocjonująca gra scenariuszowa daje wszystkim uczestnikom równe szanse, wymagając jedynie sprytu, odpowiednio ustalonej strategii oraz opanowania. Dlatego też mogą wziąć w niej udział wszyscy – niezależnie od wieku, pozycji społecznej, wykształcenia, kondycji czy płci.

Paintball jest świetnym sposobem na współpracę i integrację w grupie. Pozwala sprawdzić się również w zakresie działania pod presją, opanowania, szybkości, jak również umiejętności stratega. Na czym ona polega?

Jest to gra, w której każdy zawodnik otrzymuje specjalne umundurowanie, maskę, marker oraz butlę z kuleczkami wypełnionymi farbą. Każda grupa otrzymuje specjalnie przygotowane zadanie, w którym, ogólnie rzecz biorąc, należy wyeliminować przeciwników poprzez ich trafienie.

W tym celu należy opracować własną oraz grupową strategię, która pomoże wygrać rozgrywkę. Na specjalnie przygotowanym „polu walki” o różnorodnym terenie znajduje się wiele osłon, które mogą służyć jako ochrona. Aby odnieść upragnione zwycięstwo każdy uczestnik musi wykorzystać własne umiejętności, słabości przeciwnika, a także ustawione przeszkody.

Paintball wpływa pozytywnie między innymi na ciało człowieka. Pozwala wprawić w ruch praktycznie wszystkie partie mięśni i przyczyniać się do wzrostu kondycji. Z drugiej strony natomiast jest świetnym sposobem na integrację grupy, a także rozwijanie umiejętności planowania, przewidywania oraz logicznego myślenia. Dlatego też nasza propozycja jest dobrym rozwiązaniem w przypadku różnego typu wypadów firmowych oraz integracyjnych.

Dzięki paintballowi można zapomnieć o swoich codziennych troskach i problemach i poczuć się znów jak dziecko, nieograniczone ciągłymi nakazami i zakazami. To między innymi dlatego ta strategiczna gra stała się niezwykle popularna, ciągle poszerzając rzesze jej miłośników. Na całym świecie miliony pasjonatów regularnie odwiedzają różne pola walki, aby móc sprawdzić i jeszcze bardziej polepszyć swoją zręczność oraz umiejętność szybkiego i logicznego myślenia w tak aktywny sposób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem tej dyscypliny wyróżniono dwa jej nurty – leśny (podstawowy), jak również speedball (bardziej zaawansowany, sportowy).

CENNIK - PAINTBALL

STANDARD
I. Pakiet  100 kul 40 zł
II. Pakiet  300 kul 60 zł
III. Pakiet  500 kul 80 zł
IV. Pakiet  1000 kul 130 zł
 
LOW PREMIUM   (Dla grup 10-15 osobowych)
I. Pakiet  100 kul 35 zł
II. Pakiet  300 kul 50 zł
III. Pakiet  500 kul 70 zł
IV. Pakiet  1000 kul 115 zł  - SUPER OFERTA
 
SUPER PREMIUM  (Dla grup 16-sto i więcej osobowych)
I. Pakiet  100 kul 30 zł
II. Pakiet  300 kul 50 zł
III. Pakiet  500 kul 64 zł    - SUPER OFERTA
IV. Pakiet  1000 kul 110 zł   - SUPER OFERTA


CO ZAWIERA KAŻDY PAKIET?

- umundurowanie i maska,

- marker, butla i rękawice,

- wejście na pole,

- doładowania butli HP bez limitu,

- możliwość treningu na strzelnicy.

  • paintball1
  • paintball2
  • paintball3
  • paintball4