Sprzęt

KAJAKI

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura. 90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym. Kajak posiada szereg opcji dodatkowych w postaci steru, olinowania, podnóżków itp. W kajaku Pro Tour zostało specjalnie wzmocnione dno - dodatkową warstwą polietylenu - nadaje sztywności konstrukcji kajaka i zapobiega odkształceniom. Końcówka kila jest elementem wymiennym, ponieważ jest najbardziej narażona na uszkodzenie podczas przeciągania kajaka. Na dziobie znajduje się praktyczny odpływ zakręcany korkiem, przez który w łatwy sposób można wylać wodę z wnętrza kajaka.

Specyfikacja techniczna:

- DŁUGOŚĆ (mm) - 4700
- SZEROKOŚĆ (mm) - 780
- WAGA (wersji standard - kg) - 38
- WYSOKOŚĆ BURTY (mm) - 410
- POJ. BAGAŻOWA ZAMKNIĘTA, L-90
- MAX WAGA KAJAKARZA (kg) - 110
- MAX ŁADOWNOŚĆ (kg) - 290

 

Aquarius Traper - turystyczny kajak jednoosobowy - idealny na polskie rzeki. Traper był pierwszą polietylenowym kajakiem marki Aquarius dostępną na rynku polskim. Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie - dostępna praktycznie dla każdego. Kolejny sezon umocnił pozycję Trapera na rynku polskim, który stał się bestsellerem wśród kajakarzy i wypożyczalni kajakowych, których najważniejszą cechą jest dobra jakość za rozsądną cenę. Kajak posiada dwie wymienne stępki na rufie i dziobie, dzięki czemu w razie przetarcia można tę cześć łatwo wymienić. Trek i Traper to jedyne kajaki dostępne w Polsce z dwiema wymiennymi stępkami!

Specyfikacja techniczna:

- DŁUGOŚĆ (mm) - 3850
- SZEROKOŚĆ (mm) - 680
- WAGA (wersja standard) - 26 kg
- ROZMIARY KOKPITU (mm) - 940 x 540
- POJEMNOŚĆ BAGAŻOWA ZAMKNIĘTA - L - 80
- MAX WAGA KAJAKARZA - 120 kg

 

 

KAMIZELKI

Kamizelka asekuracyjna Standard

Podstawowy model nadający się do wszelkiej aktywności na wodzie. Przednie otwarcie za pomocądwóch poręcznych klamer. Model najczęściej wybierany przez rodziny spędzające czas na żaglach. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów w tym modelu każdy dopasuje kamizelkę dla siebie. Najczęściejwybierana przez wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz żeglarzy. Zgodność z normą PNE-EN ISO 12402-05:2007.

 

 

 

 

 

Ponton raf 320    NOWOŚĆ!

Specyfikacja techniczna:

wymiar; dł. całkowita 3,2m x szer.1,75m x śr. burty 50cm
max. obciążenie: 470kg
ilość komór: 4szt + podłoga
ilość osób: 5szt
dwie ławeczki, odbojnica, podłoga dmuchana
materiał: 1100gr/m2
kolorystyka: j. niebieski
pokrowiec + zestaw naprawczy + końcówka do zaworu
waga: 37kg + waga doposażenia