Bumper ball

Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Nie wiadomo kiedy i gdzie po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej.

Wiadomo za to, że kluczową rolę w popularyzacji tej ciekawej odmianie piłki nożnej odegrali Norwegowie, którzy w 2012 roku, zaprezentowali Bubble-Football w znanym telewizyjnym show, jako antidotum dla wszystkich narzekających, na bez kontaktowość zwykłej piłki nożnej. Następnie ta gra dotarła do innych krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Niemiec, no i do nas!

Czy jesteś gotowy na zupełnie nowy wymiar świetnej zabawy? W naszej przystani kajakowej ta praktycznie nigdy się nie kończy! Do zaproponowania mamy Ci między innymi Bumper Ball, czyli fenomenalną rozrywkę, które zapewnia solidną dawkę śmiechu, aktywności fizycznej oraz niezapomnianych wspomnień.

Jak to działa?

Zasady gry Bumper Ball są bardzo proste. Dwie drużyny rywalizują ze sobą, próbując zdobyć branki bądź wyeliminować przeciwników poprzez kontakty ciałem. Dzięki kuli wszelkie starcia są bezpieczne i pełne śmiechu. Niezależnie więc od tego, czy kopiesz piłkę do bramki, czy toczysz rywalizacyjną walkę, poczujesz nieziemską frajdę.

Czy Bumper Ball jest dla Ciebie?

Tak, jeśli kochasz dobrą zabawę i masę śmiechu. Widok graczy toczący się, odbijających się od siebie i kolidujących w kulach jest gwarantem niekończących się momentów niepohamowanej radości. Bumper Ball to również dawka aktywności fizycznej. Bieganie, skakanie i starcia z przeciwnikami to doskonała forma ćwiczeń. Ta aktywność znakomicie sprawdzi się więc podczas imprez firmowych, integracji klasowych czy różnego typu innych przyjęć okolicznościowych.