Spływy szkolne i dla dzieci

Gotowi na przygodę? Bo tym właśnie są spływy kajakowe szkolne. To wyjątkowa rozrywka dla dzieci, organizowana z myślą o najmłodszych i dostosowana do ich możliwości oraz siły. Rzeka Mała Panew nadaje się na kajaki dla dzieci. Jest płytka, nurt nie jest rwący, a nabrzeża porośnięte trawą, nie stwarzają zagrożenia.

Proponujemy trasy o odpowiedniej długości oraz stopniu trudności,
dostosowanym do wieku:
- uczniom szkół podstawowych z pewnością spodoba się trasa nr 2
- gimnazjaliści będą zainteresowani przede wszystkim trasą nr 3
- młodzież szkół średnich i wyższych bez problemu poradzi sobie z pokonaniem trasy nr 3 i 1.

 

Po przeprawie świetnym sposobem na odpoczynek będzie biwak na przystani AMAZONKA. Znajduje się tu pole namiotowe, boisko do siatkówki plażowej, mini boisko do piłki nożnej
i miejsce na ognisko, gdzie można upiec kiełbaski lub zakupić sobie coś w pełni wyposażonym Grill Barze. Warto wybrać spływy kajakowe integracyjne nie tylko jako wycieczkę szkolną, możemy zaaranżować je pod dorosłych jako atrakcję wyjazdu integracyjnego.

Czas dziecięcych lat spędzonych w szkole może być naprawdę piękny! Zwłaszcza jeśli jest on wypełniony ekscytującymi wydarzeniami. Z pewnością jednym z takich wydarzeń może być wycieczka w grupie najlepszych przyjaciół z klasy. Nasza przystań może Ci pomóc w zorganizowaniu właśnie takiego wypadu! Oferujemy bowiem między innymi spływy szkolne i dla dzieci. Te na pewno będą ekscytującą i bardzo edukującą atrakcją dla każdego ucznia.

Doskonała opcja dla szkół i dzieci

Dlaczego spływy kajakowe to znakomity sposób spędzania czasu dla uczniów różnych szkół oraz dzieci? Między innymi dlatego, że jest to świetna okazja na oderwanie się od książek i zeszytów, chociaż na chwilę. Taka nauka o przyrodzie na jej łonie to prawdziwa gratka dla znużonych tradycyjnymi formami przyswajania wiedzy dzieciaków. Ze swojej strony możemy zagwarantować między innymi profesjonalne przeszkolenie uczestników spływu, a także wiele tras o różnej długości i poziomie zaawansowania, a także świetnej jakości sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas pokonywania kolejnych odcinków.

Oferty dla grup zorganizowanych - kontakt@przystan-amazonka.pl