Spływy integracyjne dla firm

Poważnie myślisz o zbudowaniu silnego zespołu pracowników? Dobrym rozwiązaniem są wyjazdy integracyjne. My proponujemy spływy kajakowe doliną Małej Panew. To świetny sposób na pobudzenie ducha zdrowej rywalizacji. W trakcie pokonywania rzeki uczestnicy lepiej się poznają i to od mniej formalnej strony. Dzięki temu budują nowe relacje i zacieśniają więzi nie tylko między sobą, ale także nabierają większego zaufania do firmy i są bardziej z nią zżyci.

Spływy kajakowe firmowe mogą być organizowane dla pracowników, jak też klientów bądź kontrahentów. Podczas imprezy zadbamy także o odpowiedni relaks. Po przeprawie organizujemy poczęstunek na naszej przystani, gdzie przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie można spędzić fantastycznie czas. Zapewniamy kompleksową obsługę – od przygotowania sprzętu i uczestników do przeprawy kajakami aż po zaaranżowanie części biesiadnej.

 

Dla różnych osobowości

Musisz wiedzieć, że spływy integracyjne dla firm to aktywność, która podoba się wielu osobom. Doskonale wiemy, że w każdej firmie pracują ze sobą różne osobowości, które niełatwo ze sobą zgrać. Na szczęście oferowane przez naszą przystań aktywności wodne z pewnością sobie z tym poradzą! Zapewniamy wspaniałą zabawę, która zacieśnia więzi i pozwala się zrelaksować. Nie zapominamy także o aspektach bezpieczeństwa — nasz doświadczony personel zadba o to, aby spływ przebiegł bezpiecznie i sprawnie. Ponadto zapewniamy odpowiedni instruktaż, opiekę oraz monitorowanie trasy na bieżąco.

Przerwa od codzienności

W obecnych czasach coraz więcej firm ma charakter korporacji na co dzień pracującej w ciasnym biurze. Oferowane przez naszą przystań spływy integracyjne dla firm stanowią więc znakomitą odskocznię od biurowych realiów. Czerpanie przyjemności z natury, świeżego powietrza oraz ruchu pozytywnie wpływa bowiem na samopoczucie i redukuje stres. Tego typu aktywności dają ich uczestnikom możliwość oderwania się od codziennych obowiązków, zrelaksowania się i naładowania energią.

Oferty grupowe i firmowe - kontakt@przystan-amazonka.pl