Spływy kajakowe indywidualne i rodzinne

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz spróbować czegoś nowego? Spływy kajakowe indywidualne to doskonała propozycja dla Ciebie. Wynajmując u nas kajaki możesz pokonać rzekę Małą Panew jedną z pięciu proponowanych przez nas tras – każda o innej długości i różnym stopniu trudności. To ciekawy sposób na Majówkę lub inny wiosenny bądź letni weekend.


Zachęcamy także do wyboru tej formy rozrywki całe rodziny. Jest to świetna okazja, aby spędzić czas z bliskimi w malowniczych okolicznościach przyrody. Spędzając kilka godzin w jednym kajaku, będziecie mieli czas na rozmowy, a z pewnością przydarzy Wam się nie jedna miła przygoda, którą zapamiętacie na długo. Spływy kajakowe rodzinne na rzece Mała Panew są w pełni bezpieczne i nawet nieduże dzieci poradzą sobie przy delikatnym nurcie. Płytka (do kolan) woda gwarantuje, że nikomu nie stanie się nic złego.

Do każdego podchodzimy indywidualnie

W naszej przystani przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do Klienta! Niezależnie od tego, czy jesteś już doświadczonym kajakarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją piękną przygodę z tym sportem, jesteśmy w stanie zapewnić Ci fachową pomoc i wsparcie. Spływy kajakowe indywidualne i rodzinne przez nas organizowane to niezapomniana, ale i bezpieczna przygoda – nasz fachowy personel o to dba. Nasi specjaliści udzielą Ci przydatnych wskazówek dotyczących techniki kajakowej oraz doradzą podczas wyboru odpowiedniego sprzętu.

Najlepiej z rodziną!

Jesteśmy przekonani, że rodzinne spływy kajakowe to znakomita forma spędzania czasu dla całej rodziny — zarówno dla jej starszych, jak i tych nieco młodszych członków. To dla nich nasza przystań oferuje specjalne trasy i programy, które są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa maluchów, zapewniając właściwe wyposażenie oraz szczegółowy instruktaż. Dzięki nam cała rodzina może czerpać przyjemność z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu!