Wioska indiańska

Witajcie w naszej przystani kajakowej, czyli miejscu pełnym niesamowitych przygód i fascynujących doświadczeń! Jesteśmy dumni, że możemy Was gościć u nas i zaprosić Was do odkrycia jednej z naszych najbardziej wyjątkowych atrakcji – jest nią oczywiście wioska indiańska. Autentyczny fragment kultury rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej z pewnością przypadnie do gustu zarówno naszym najmłodszym odwiedzającym, jak i tym nieco starszym.

Unikalne doświadczenie kulturowe

Od momentu, kiedy przekroczycie próg naszej wioski indiańskiej, zostaniecie otoczeni atmosferą, która przeniesie Was w czas, gdy plemiona indiańskie żyły w zgodzie z przyrodą. Dowiecie się nieco o ich zwyczajach, wierzeniach, a także technikach wytwarzania rzeczy codziennego użytku i sztuce przetrwania. Taki relaks w otoczeniu historii i niezwykłej kultury to prawdziwa frajda, zwłaszcza po wielogodzinnych, wyczerpujących przygodach podczas spływu kajakowego. Ta atrakcja jest przyjazna dla wszystkich grup wiekowych — świetnie będą się bawić u nas rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół oraz szkoły i firmy.

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem ma teraz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić marzenia. Wioska indiańska Hocioka zaprasza!

Hocioka to dobry sposób, żeby spędzić czas w gronie przyjaciół i swojej rodziny. Poniżej na kolejnych stronach, przedstawimy Państwu bogaty wachlarz naszych ofert, które skierowane są do każdego, kto w aktywny i radosny sposób zechce spędzić odrobinę swojego "wolnego czasu". Zapewniamy, że po pobycie u nas wrócisz do domu rześki i zdrowszy, a co najważniejsze bogatszy w wiedze o kulturze Indian i radosny ze spędzonego w niesamowitej atmosferze czas.
Właściciel przez wiele lat korzystając z różnych źródeł zdobył szeroką wiedzę na temat życia i kultury dumnego narodu Czerwonoskórych ich tańców, pieśni obrzędów i ceremoniałów i co ważne, stara się odtworzyć kulturę materialną tego ciekawego narodu. W ciągu wielu lat udało mu się zgromadzić wiele replik indiańskiego rękodzieła i dziś stanowią one na terenie naszego kraju jedną z większych kolekcji.