Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Szukasz niebanalnego miejsca, żeby zorganizować urodziny lub jubileusz? Organizujesz dla znajomych imprezę integracyjną lub spotkanie klasowe po latach? Nie ma lepszego miejsca na połączenie dobrej zabawy z aktywnością na świeżym powietrzu. 

 ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE:

- event firmowy ze starannie przygotowanym scenariuszem i dobranymi atrakcjami
- uroczystość urodzinową
- spotkanie integracyjne dla zorganizowanej grupy
- wyjątkowe spotkanie dla aktywnych emerytów
- inną imprezę z wieloma atrakcjami i pełną gastronomią

kontakt@przystan-amazonka.pl

Twoich gości bardzo ciężko jest zaskoczyć w kwestii atrakcji? My mamy na to radę! Są nią oczywiście organizowane przez naszą przystań imprezy okolicznościowe i integracyjne. Nasza przystań kajakowa to bowiem magiczne miejsce, gdzie każda atrakcja jest wydarzeniem wyjątkowym i pełnym przygód czy pozytywnej energii. Z pewnością ogromną zaletą jest nasza lokalizacja – otoczenie malowniczej fauny i flory rzeki Mała Panew zachwyca nawet osoby niezbyt lubiące tego typu klimaty. Tak przepiękna sceneria sprzyja relaksowi i wspaniałej zabawie. Skontaktuj się z nami, wspólnie z pewnością uda nam się zorganizować wyjątkowe wydarzenie!

Dobra zabawa to nasza specjalność

Przystań Amazonka to prawdziwe centrum znakomitej zabawy! W kwestii organizowania imprez okolicznościowych oraz integracyjnych mamy bowiem ogromne doświadczenie. Bez względu na wielkość grupy czy charaktery imprezy, my mamy pomysł na kreatywne i przede wszystkim udane jej poprowadzenie. Od kameralnych wydarzeń po duże spotkania firmowe, przystań Amazonka zapewni gościom znakomite przeżycia i mnóstwo ekscytujących przygód!