Zaplecze gastronomiczne

Po spływie kajakowym zapraszamy wszystkich na naszą przystań AMAZONKA, gdzie znajduje się kompletnie wyposażone zaplecze gastronomiczne z grillem. Posiadamy bardzo bogatą ofertę.

Na naszym grillu pieczemy nie tylko swojską kiełbasę, ale także soczystą karkówkę. Pieczemy ryby takie jak pstrągi, łososie, halibuty i dorady, dla fanów ryb wędzonych proponujemy pstrąga z własnego wędzarnika. Na miejscu można także zjeść świeże polędwiczki lub skrzydełka z kurczaka w chrupiącej panierce, smaczne kebaby i tortille. Na deser proponujemy kawę oraz świeżo pieczone gofry z różnymi dodatkami, a dla najmłodszych pyszne lody.

Tak więc nie musicie Państwo zabierać ze sobą zbędnego balastu - pełne wyżywienie na miejscu!

Dla grup zorganizowanych posiadamy specjalne oferty :)
kontakt@przystan-amazonka.pl

Chcesz zorganizować przyjęcie bądź poczęstunek po dniu pełnym wodnych wyzwań i przygód? Żaden problem! Nasza przystań kajakowa to znakomite do tego celu miejsce. Do zaoferowania mamy bowiem między innymi świetnie zaopatrzone zaplecze gastronomiczne, które z pewnością wzbogaci każdą wizytę u nas. Możesz więc liczyć nie tylko na emocje związane ze spływem kajakowym, ale także kulinarne doświadczenia, które pozostawią Cię zachwyconym.

Pyszny klimat...

Taki właśnie panuje w naszej przystani kajakowej. Dzięki nam odkryjesz uroki natury, a także rozsmakujesz je w naszym wyjątkowym menu. Nasza filozofia zakłada lokalne składniki, które są przez nas starannie dobierane, aby stworzyć dla Ciebie przekąski i dania łączące w sobie smaki regionu i inspiracje ze świata. W zapleczu gastronomicznym dbamy także o świeżość naszych ryb oraz mięs i innych smakołyków — odwiedzającym nasz obiekt chcemy bowiem zapewniać najlepsze opcje żywieniowe. Aromatycznie, pożywnie i na łonie natury – czy posiłek może wyglądać lepiej?