Loty balonem

Chciałbyś wznieść się w niebo i móc podziwiać przepiękne widoki najbliższej okolicy? A może marzysz o niezapomnianej przygodzie wysoko ponad ziemią?

Jeśli tak, to nasza propozycja z pewnością zawróci Ci w głowie i sprawi, że doświadczysz niezwykle emocjonującego przeżycia.

Nasza Przystań Amazonka, wspólnie z firmą Fly-Consulting przygotowała specjalną ofertę, w ramach które wybrać się można w niezapomniany lot balonem. Będzie to świetna atrakcja na wielu imprezach okolicznościowych czy integracyjnych.

Miejsce realizacji
W zależności od preferencji klienta, proponujemy dwa rodzaje usług. Pierwszy z nich to lot na uwięzi. Realizowany jest na terenie Przystani Amazonka o minimalnej powierzchni około 50 m x 50 m.

Druga opcja natomiast to lot swobodny. Organizujemy je na terenie Opola, dzięki czemu podczas przygody obserwować można piękną panoramę miasta.

Pogoda
Realizacja proponowanej przez nas usługi jest zależna od panujących aktualnie warunków pogodowych. Ze względów bezpieczeństwa loty nie odbywają się w przypadku opadów deszczu, jak również wiatru przekraczającego 10 km/h.

Standardowo loty odbywają się po wschodzie słońca lub 2-3 godziny przed jego zachodem. Wyjątkiem jest zima, kiedy to naszą usługę realizujemy przez cały dzień.

W przypadku odwołania lotu ze względów pogodowych, umawiamy się na najbliższy termin.

CENNIK

1. Lot widokowy (maks. 3 osoby) – 500 zł
2. Wzlot na uwięzi (maks. 3 godziny) – 1800 zł (pierwsza godzina)/1500 zł (kolejne)

  • IMG_7540
  • IMG_1651
  • balon1
  • balon2