Wioska indiańska

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem ma teraz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić marzenia. Wioska indiańska Hocioka zaprasza!

Czytaj więcej

Dmuchańce

Impreza na naszej przystani nie może obejść się bez najbardziej lubianych przez dzieci dmuchańców. Zamki, zjeżdżalnie i wiele innych możliwości jesteśmy na specjalne życzenie naszych gości zorganizować na terenie AMAZONKI.

Czytaj więcej

Piłka nożna

Nasz kompleks sportowy zlokalizowany na terenie przystani AMAZONKA posiada boiska trawiaste, które świetnie nadaje się do organizacji rozgrywek piłkarskich. Posiadamy profesjonalne bramki oraz piłki - wystarczy grupa zapalonych piłkarzy i zabawa gotowa!

Czytaj więcej

Animatorzy

Podczas zorganizowanych imprez zabawy dla dzieci i młodzieży animują nasi animatorzy - możesz więc swoje pociechy zostawić w dobrych rękach i nieco odpocząć. Zajęcia z animatorami ustalamy indywidualnie według życzeń naszych klientów. 

Czytaj więcej

Rowery

Świetnym sposobem na aktywne zwiedzanie okolic Doliny Małej Panwii, jest jazda rowerem. Można się nimi dostać w wiele pięknych miejsc, niedostępnych dla kajaków.  

Czytaj więcej

Loty balonem

Chciałbyś wznieść się w niebo i móc podziwiać przepiękne widoki najbliższej okolicy? A może marzysz o niezapomnianej przygodzie wysoko ponad ziemią?

Jeśli tak, to nasza propozycja z pewnością zawróci Ci w głowie i sprawi, że doświadczysz niezwykle emocjonującego przeżycia.

Czytaj więcej

Splatmaster Paintball

(NOWOŚĆ!) SPLATMASTER PAINTBALL - Paintball dla najmłodszych!

Markery Splatmaster to nowość na naszym polu - kulki maja o wiele mniejszą prędkość wylotową oraz są mniejsze. Również markery mają mniejszą prędkość wylotową dlatego polecamy je najmłodszym graczom.

Czytaj więcej

Paintball

Większość dyscyplin sportowych wymaga od zawodnika kondycji, szybkości czy innych umiejętności. Często na jego dokonania i osiągnięcia ma wpływ wiek, płeć czy styl życia.

Ale nie tak jest w paintballu.

Czytaj więcej

Bumper Ball

Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Nie wiadomo kiedy i gdzie po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej.

Czytaj więcej

Siatkówka plażowa

Tej gry chyba nie trzeba przedstawiać nikomu - świetna gra drużynowa, która potrafi jeszcze bardziej zintegrować towarzystwo. Posiadamy pełnowymiarowe boisko na terenie naszej przystani AMAZONKA oraz potrzebny sprzęt. Organizujemy również turnieje siatkarskie dla większych grup. 

Czytaj więcej